Preloader

W co wierzę

Poznaj wartości, którymi się kieruję.

Podczas codziennej pracy wraz z moim zespołem wierzymy:

  1. W dobrą komunikację →  Jako klient masz prawo głosu. To właśnie Ty wiesz najlepiej, w jakich warunkach będzie realizowany projekt. Pamiętaj, że każda przekazana informacja sprawia, że szansa na sukces wzrasta. Natomiast nasz zespół jest po to, aby doradzić Ci najlepiej, jak potrafi. Dlatego wzajemna komunikacja jest tak ważna. Aby porozmawiać i poznać się lepiej dopasujemy się do Ciebie: możemy spotykać się osobiście lub przeprowadzić telekonferencję. Wszystko w dogodnych dla Ciebie terminach. Dzięki rozmowie poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania, a także dopasujemy projekt pod Twoje możliwości.

  2. W rzetelność → podejmując współpracę z dedykowanym zespołem eksperckim masz pewność, że wszystko zostało sprawdzone…  i to kilkukrotnie. Mamy wiedzę i doświadczenie, a do tego zawsze znamy dokumentację konkursową. Jesteśmy specjalistami z obszarów, których dotyczą przygotowywane przez nas projekty. ZZL, edukacja, aktywizacja społeczna, problemy rynku pracy – to tylko niektóre tematy, które nie są nam obce.

  3. W skuteczność →  rozwiązania są tyle warte, na ile przynoszą korzyści organizacji, a dobry projekt to taki, który dostaje dofinansowanie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów z GOTOWY PROJEKT.eu zwiększasz swoje szanse na otrzymanie potrzebnych środków.  Musisz wiedzieć, że śledzimy konkursy na bieżąco. Innymi słowy: wiemy, co piszczy w trawie. Prześwietlamy i uważnie badamy. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu dokładnie sprawdzamy Twoje szanse na otrzymanie dotacji we wskazanych obszarach. Znamy regulaminy konkursów, przepisy, preferencyjne rozwiązania, a do tego śledzimy aktualności odnośnie Twojego konkursu i pilnujemy terminów. Wszystko po to, byś nie musiał się o nic martwić.

  4. W odpowiedzialność za przygotowane rozwiązania → Nie rzucamy słów na wiatr. Zapewniamy kompleksowe opracowanie wniosku o dofinansowanie realizacji projektu wraz z przygotowaniem pełnej dokumentacji aplikacyjnej. Służymy radą – nie tylko przed złożeniem wniosku, ale również po. Jeśli pojawią się wątpliwości, wesprzemy Cię w procedurach negocjacyjnych, a gdy będzie trzeba napiszemy odpowiednie pisma. To jednak nie wszystko. Gwarantujemy również wsparcie eksperckie w spotkaniu w Instytucjach Organizujących Konkurs. Zaktualizujemy też wniosek aplikacyjny uzupełniając go o ustalenia negocjacyjne. Wszystko po to, abyś podpisał umowę i zaczął sprawnie realizować swój projekt. Wierzymy, w to co robimy, dlatego też proponujemy elastyczne formy rozliczenia, gdzie płacić możesz też za efekt. Możesz rozliczyć się z nami przed złożeniem wniosku lub już po tym, gdy otrzyma on finansowanie (success fee). Możesz też wybrać opcję pół na pół. Skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach.

  5. W racjonalność →  każde rozwiązanie z czegoś wynika, nie ma w tym przypadku. To analiza okoliczności i nasze doświadczenia pokazują nam, które z rozwiązań wybrać.

  6. W walkę do końca… o każdy projekt. Proponujemy rozwiązania i podsuwamy pomysły, które jesteśmy w stanie obronić i uzasadnić. Nieodebrane telefony w instytucjach czy urzędach nas nie zrażają, negocjujemy do końca bazując na rzetelnej analizie.

Chcesz zrealizować projekt z nami?